Hakkımızda

Eskişehir Osman Oto, sanayi çarşısında yer alan konumunda Skoda, Seat, Volkswagen, Mercedes Benz, Audi marka otomobillerin tamir, bakım, otomatik şanzıman tamiri, boya, kaporta ve onarım hizmetlerini yerine getirmektedir. Yıllardır sektörde edindiği tecrübeleri  müşteri memnuniyetini arttırmak için kullanan ekibimiz bu sayede araç sahipleri tarafından tercih edilirliğini arttırmıştır.

 

Eskişehir oto servis olarak titiz işçilikle çalışan Osman Oto, bilgisayarlı arıza tespit cihazları kullanarak tamir ve bakım süresini minimuma indirmiştir. Servisimize gelen araçlar hızlı bir şekilde incelenir, arıza varsa tespit edilerek tamir veya parça değişimine hemen başlanır. Eskişehir yedek parçacılar arasında orjinal yedek parçaları müşterilerine ulaştıran servisimiz, oto bakım anlamında da en küçük parçadan en büyüğüne kadar derinlemesine inceler. Eskişehir Volkswagen özel servis olarak Volkswagen marka araç sahiplerine profesyonel destek veren Osman Oto, tüm tamir bakım, onarım işlerinde yanınızdadır.

 

Güler yüzlülüğü ve güvenilirliği sayesinde başarısını kanıtlamış olan Osman Oto, tüm müşterilerine Eskişehir audi özel servis her arıza veya hasarda hizmet verir. Sizler de bu kaliteden faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bilzere ulaşabilirsiniz.

 

Osman Oto İletişim Bilgileri

Adres: Yenidoğan Mh. Polatalp Sk. No : 6 / ESKİŞEHİR

Gsm: 0507 792 03 92

Görseller


Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım