Hizmetler

Oto Servis

Eskişehir araç servisleri arasında yer alan Osman Oto, araç bakım, tamir, onarım, boya kaporta ve otomatik şanzıman tamiri konularında hizmet veren güvenilir bir oto servistir.  Bilgisayarlı arıza tespit cihazları kullanan ekibimiz tüm aracı titizlikle inceler ve bulunan arıza için hızlı bir şekilde çözüm yoluna ulaşmaya çalışır. Eskişehir özel oto servis olarak titizlikle çalışarak arıza tespiti yapar ve onarımını gerçekleştirir.

Osman Oto olarak, Audi özel servis Eskişehir 'de verdiğimiz hizmetlerle güvenilir bir şekilde tüm sorunlarınız çözülmektedir. Aracınızı ilk günlerdeki performansına ulaştırmak için çalışan ekibimiz dürüst bir hizmet vermektedir. Audi ve Volkswagen araçlarda uzman bir teknik destek veren Osman Oto, grantili işçilikle hizmet verir.

Eskişehir oto sanayide yer alan servisimiz Skoda, Seat, Volkswagen, Mercedes Benz, Audi marka araçların her modeline bakmaktadır. Eskişehir oto servis olarak tamir ve bakımın yanında olası değişimler için de aranan tüm yedek parçalara  Eskişehir yedek parça noktası Osman Oto'dan ulaşabilirsiniz.

 

Osman Oto İletişim Bilgileri

Adres: Yenidoğan Mh. Polatalp Sk. No : 6 / ESKİŞEHİR

Gsm: 0507 792 03 92


Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım